Viken SV

E-post: viken@sv.no
Telefon: 97 52 52 57
Adresse: Hagegata 22, 0653 Oslo

Fylkesleder: Haitham El-Noush

Ål SV

E-post: bergljotkaslegard@gmail.com
Telefon: 98 45 56 07
Adresse: Leveld, 3570 Ål

Lokallagsleder: Bergljot Kaslegard

Ås Sosialistiske Studenter

E-post: nmbu@sv.no

Lokallagsleder: Yonatan Bisrat Taye

Ås SV

E-post: aas@sv.no
Telefon: 90 50 66 61
Adresse: Kroerveien 111b, 1430 Ås

Lokallagsleder: Kjersti Bakkebø Fjellstad

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Asker SV

E-post: britriise@outlook.com
Telefon: 99 52 25 81
Adresse: Lauvåsveien. 37, 3475 Sætre

Lokallagsleder: Brit Riise Fredheim

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Aurskog-Høland SV

E-post: caterinanestor@gmail.com
Telefon: 90 50 15 30
Adresse: Vierkjerrkroken 252, 1930 Aurskog

Lokallagsleder: Caterina Nestor

Besøk på Facebook

Bærum SV

E-post: baerum@sv.no
Telefon: 92 81 47 06
Adresse: Levretoppen 56, 1346 Gjettum

Lokallagsleder: Kjersti Marie Stensrud

Besøk på Facebook

Drammen SV

E-post: drammen@sv.no
Telefon: 45 22 01 70
Adresse: Lauritz Hervigs vei 37A, 3035 Drammen

Lokallagsleder: Kjetil Balog

Besøk på Facebook

Eidsvoll SV

E-post: eidsvoll@sv.no
Telefon: 97 59 14 17
Adresse: EIDSVOLLVEGEN 122, 2080 Eidsvoll

Lokallagsleder: Torstein Owe

Besøk på Facebook

Enebakk SV

E-post: martin@marytown.no
Telefon: 48 07 14 37
Adresse: Grevlingveien 32b, 1914 Ytre Enebakk

Lokallagsleder: Martin Onstad

Fredrikstad SV

E-post: fredrikstad@sv.no
Telefon: 41 40 42 85
Adresse: Fredrikstad, 1613 Fredrikstad

Lokallagsleder: Camilla Sørensen Eidsvold

Besøk nettside

Frogn SV

E-post: tl1015@online.no
Telefon: 94 05 61 04
Adresse: Solveien 1, 1443 Drøbak

Lokallagsleder: Terje Lund

Gjerdrum SV

E-post: solveig.langvad@gmail.com
Telefon: 93 48 62 95
Adresse: Kjærstadsletta 60, 2022 Gjerdrum

Lokallagsleder: Solveig Nygaard Langvad

Gol SV

E-post: livesurli@hotmail.com
Telefon: 91 76 32 67
Adresse: Briskevegen 16, 3550 Gol

Lokallagsleder: Live Synnøve Surlien

Halden SV

E-post: fridtjofd@viken.no
Telefon: 47 90 11 35
Adresse: Solbakkeveien 5, 1777 Halden

Lokallagsleder: Fridtjof Dahlen

Besøk på Facebook

Hemsedal SV

E-post: tsnerte@online.no
Adresse: Øvre Hemsedalsvegen 1115, 3560 Hemsedal

Lokallagsleder: Tori Johanna Snerte

Besøk på Facebook

Hol SV

Adresse: Vestlivegen 67, 3580 Geilo

Lokallagsleder: Eli Hundven Smedsplass

Hole SV

E-post: m-daasne@online.no
Telefon: 41 61 84 59
Adresse: Lars Mikkelsens v 4, 3531 Krokkleiva

Lokallagsleder: Morten Dåsnes

Besøk på Facebook

Hvaler SV

E-post: oyvind@fjeldberg.com
Telefon: 91 32 06 09
Adresse: Spjærøy Vestheim, 1684 Vesterøy

Lokallagsleder: Rita Wiborg

Indre Østfold SV

E-post: styret@iosv.no
Telefon: 93 87 48 60
Adresse: Kavaleriveien 1, 1820 Spydeberg

Lokallagsleder: Espen Christer Ness Endal

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned program

Jevnaker SV

E-post: anne.paulsen1@gmail.com
Telefon: 93 06 12 70
Adresse: 22F, 3520 Jevnaker

Lokallagsleder: Anne Paulsen

Kongsberg SV

E-post: dagbr@viken.no
Telefon: 90 91 91 26
Adresse: Knut Hamsuns vei 2, 3616 Kongsberg

Lokallagsleder: Dag Bremnes

Besøk på Facebook

Lier SV

E-post: elathamna@gmail.com
Telefon: 99 37 90 70
Adresse: korspassen 12, 3409 Tranby

Lokallagsleder: Ahmed El-athamna

Besøk på Facebook

Lillestrøm SV

E-post: jhskogan@gmail.com
Telefon: 47 30 24 23
Adresse: Blåmeismyra 13a, 1920 Sørumsand

Lokallagsleder: Jørgen Hammer Skogan

Besøk nettside

Lunner SV

E-post: marisvenbalrud@gmail.com
Telefon: 93 05 51 96
Adresse: Helgelandsbråtan 7, oppg A, 2730 Lunner

Lokallagsleder: Mari Svenbalrud

Lørenskog SV

E-post: lorenskog@sv.no
Telefon: 95 15 81 62
Adresse: Symreveien 27, 1470 Lørenskog

Lokallagsleder: Abdel fattah Burkan

Besøk nettside / Besøk på Facebook / Last ned program

Modum SV

E-post: gotfredrygh22@gmail.com
Telefon: 95 97 40 25
Adresse: Jarenveien 23, 3370 Vikersund

Lokallagsleder: Gotfred Rygh

Moss SV

E-post: anjaesande@gmail.com
Telefon: 93 62 33 06
Adresse: Kantarellstien 84, 1529 Moss

Lokallagsleder: Anja Carlotta Eriksen Sande

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Nannestad SV

E-post: k.homble@online.no
Telefon: 92 69 63 75
Adresse: Sø-Kringler, Aasvegen 739, 2030 Nannestad

Lokallagsleder: Kåre Homble

Nes SV

E-post: ketil.ronneberg@online.no
Telefon: 41 31 87 27
Adresse: Brøtningen 3B, 1927 Rånåsfoss

Lokallagsleder: Ketil Rønneberg

Nesodden SV

E-post: oystein.fossbraaten499@gmail.com
Telefon: 46 89 15 44
Adresse: Gneisveien 31, 1454 Fagerstrand

Lokallagsleder: Øystein Fossbråten Wennersgaard

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Nittedal SV

E-post: miriam@begnum.no
Telefon: 97 72 67 74
Adresse: Nedre Nygaard 2D, 1482 Nittedal

Lokallagsleder: Miriam Begnum

Nordre Follo SV

E-post: bjorngunnar.ganger@gmail.com
Telefon: 99 58 99 37
Adresse: Solbråtanveien 44 J, 1410 Kolbotn

Lokallagsleder: Bjørn Gunnar Ganger

Besøk på Facebook

Nore og Uvdal SV

E-post: erik_hauge@hotmail.com
Telefon: 41 20 59 39
Adresse: Haugåsen 9, 3632 Uvdal

Lokallagsleder: Erik Hauge

Besøk på Facebook

Ringerike SV

E-post: ringerike@sv.no
Telefon: 97 51 22 97
Adresse: Almemoen 67, 3516 Hønefoss

Lokallagsleder: Julie Nitsche Kvalvik

Besøk på Facebook

Rælingen SV

E-post: ralingen@sv.no
Adresse: Bassengvegen 33, 2006 Løvenstad

Lokallagsleder: Øyvind Grimstad

Besøk nettside

Sarpsborg SV

E-post: kristine.gustavsen@sarpsborg.com
Telefon: 93 68 44 89
Adresse: Astridsgt 49, 1706 Sarpsborg

Lokallagsleder: Else Kristine Gustavsen

Ullensaker SV

E-post: ullensaker.sv@gmail.com
Telefon: 97 76 76 06
Adresse: Hilton Nord 24 B, 2040 Kløfta

Lokallagsleder: Gro Irene Holt

Besøk nettside / Besøk på Facebook

Våler SV (Østfold)

E-post: jtinglum@online.no
Telefon: 97 06 90 27
Adresse: Vardeveien 5, 1593 Svinndal

Lokallagsleder: Jorunn Tinglum

Last ned program

Vestby SV

E-post: vestbysv@gmail.com
Telefon: 40 00 85 89
Adresse: Brandstadkollen 23, 1550 Hølen

Lokallagsleder: Johan Ludvig Brattås

Besøk nettside

Øvre Eiker SV

E-post: Ovre.eiker@sv.no
Telefon: 46 81 19 12
Adresse: Roaskogen 4, 3302 Hokksund

Lokallagsleder: Kaja Hilleren

Besøk på Facebook